Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy - Instruktor ds. Kulturalno-oświatowych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 czerwca 2019

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Boguszowie-Gorcach poszukuje na stanowisko Instruktora d.s. Kulturalno-oświatowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w zakresie organizacji imprez kulturalno-rekreacyjno-rozrywkowych, w tym zorganizowanie minimum 2 imprez w ciągu jednego roku kalendarzowego,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,
  • organizacja ruchu turystycznego.

Podstawowe obowiązki:

  • organizowanie różnych form pracy z dziećmi i młodzieżą, w tym przede wszystkim zajęć w czasie wakacji oraz ferii zimowych;
  • inspirowanie mieszkańców do udziału w przedsięwzięciach kulturalno-oświatowych;
  • współpraca z instytucjami i placówkami oraz środkami masowego przekazu w zakresie działalności kulturalno-oświatowej;
  • prowadzenie polityki informacyjnej i reklamowej w zakresie działalności kulturalno-oświatowej (afisze, plakaty, informacje w środkach masowego przekazu)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny;
  • wynagrodzenie od 2500 zł brutto do 3000 zł brutto;
  • pakiet socjalny;

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: zgm@boguszow.com.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 74 8449411

Autor: Milena Jankowska

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Boguszowie-Gorcach
Data utworzenia:2019-06-24
Data publikacji:2019-06-24
Osoba sporządzająca dokument:Milena Jankowska
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:2429